Bio arašídy loupané pražené 200 g

Bio arašídy loupané pražené 200 g
Dostupnost: 
ihned
BIO
Cena:39 Kč

Tyto arašídy se vyrábějí šetrným upražením loupaných arašídů bez soli a tuku. Nekvalitní burské oříšky mohou obsahovat velmi nebezpečné přírodní toxiny, z nichž nejznámější jsou aflatoxiny. Pro ochranu zákazníka je každá šarže nepražených arašídů před naloděním testována na aflatoxiny, a pokud by nevyhověla požadavkům velmi přísných norem, byla by celá zásilka odmítnuta.

POUŽITÍ:  Pražené nesolené arašídy jsou vhodné do různých smažených směsí masa a zeleniny na asijský způsob (čínská, thajská kuchyně...) a do smažené rýže. Výborné jsou do sušenek, závinů a různých sladkých náplní. Můžeme je mlsat i samotné jako zdravější alternativu solených arašídů smažených na tuku.

Burské oříšky nejsou ve skutečnosti ořechy, ale luštěnina. Mají však podobné množství a složení tuků jako oříšky, což znamená vysoký obsah nenasycených mastných kyselin, které preventivně pomáhají v boji proti srdečním onemocněním. Obsahují také řadu stopových živin, které působí preventivně při srdečních a nádorových onemocněních a cukrovce. Stejně jako ostatní luštěniny, i burské oříšky mají schopnost stabilizovat hladinu krevního cukru a insulinu.

cena za 200g