Hraška na zahušťování - jemná bez chilli a česneku 1kg

Hraška na zahušťování - jemná bez chilli a česneku  1kg
zdravá náhrada vajec
Hraška na zahušťování - jemná bez chilli a česneku  1kg
Dostupnost: 
ihned
Cena:139 Kč

Hraška je výživná směs hrachu a bezlepkových obilovin, obsahuje kvalitní bílkoviny a má vysoký obsah vlákniny a antioxidantů. Je zdrojem železa, hořčíku a zinku. Diabetici ocení, že má navíc nízký glykemický index, což je pro ně velmi důležité.

Vlastnosti Hrašky umožňují snížení nebo úplné vynechání vajíček v pokrmech.

V těstech napomáhá spojení jednotlivých mouk a zlepšuje kvalitu těsta, obzvláště při použití celozrnné nebo bezlepkové mouky. Běžně má větší množství těchto mouk v pečivu za následek těžkost, suchost a drobivost moučníku.

Hraška dodá moučníkům pěknou barvu a zlepší jejich výživnou hodnotu. S těstem se bude lépe pracovat a výsledný pokrm získá na chutnosti i lehkosti. Nebude se drobit a současně ani neztratí na křehkosti.

Nutno však říci, že Hraška při vaření nenahradí našlehaný sníh z vaječných bílků.

Hraška je vhodná současně pro několik diet. Především pro onemocnéní celiakií a diabetem. Dále je Hraška vhodná pro sportovce a obecně pro zdravou výživu.

Složení: hrách žlutý, směs obilovin (kukuřice, rýže, jáhly), přírodně fermentovaná sójová omáčka (sójové boby, pšenice bez lepku, sůl, maltrodextrin), sůl (40 % draslíku), směs koření, přírodní antioxidant (kurkuma).