Kam rozvážíme/jak to funguje

ROZVOZ ZBOŽÍ JE Z PROVOZNÍCH DŮVODŮ POZASTAVEN DO ODVOLÁNÍ.

O tom, jak to funguje:

Nabízíme Vám rozhodně zdravější alternativu nákupu potravin oproti klasickým prodejnám a marketům. Veškeré zboží pečlivě vybíráme a snažíme se prodávat jen výrobky bez chemických doplňků a nezdravých přísad. Převážnou většinu našich dodavatelů tvoří farmy a rodinné firmy z Českého Ráje, Jizerských a Orlických hor, z Moravy atd. Mnoho z nich má i různá ocenění jako regionální potravina či produkt Českého ráje. Často se jedná o výrobky čerstvé a chlazené, které nemají takovou trvanlivost jako ty chemicky ošetřené, a tudíž se nedají zasílat poštou a eshop Vám to neumožní. Pokud byste přece jen chtěli takové zboží zaslat, napište prosím vše do emailu, rozhodně se domluvíme. Po okolí zboží rozvážíme již při objednávce nad 300 Kč, a to 2x týdně kamkoli po trase rozvozu (domů, na chatu či do zaměstnání) za paušál 39 Kč, případně dokonce zdarma (při nákupu nad 700 Kč). Zároveň máte garanci, že je vše opravdu čerstvé!

Rozvozové dny jsou vždy zavislé na objednaném zboží aby byla zajištěna jeho čerstvost. Vše je na konkrétní domluvě. Vždy se snažíme Vám vyjít maximálně vstříc.

Další možností je vyzvednutí nákupu na prodejně. Velká část nabídky e-shopu se dá zaslat standardně poštou. Samozřejmě s výjimkou chlazených potravin.

Důležité je zmínit, že ne všechno zboží je stále k dispozici. Jahody v zimě nerostou, dodavatel má jedno auto, které zrovna nejede, náhodou se nepovede sýr apod. Proto Vás prosíme o shovívavost. Každou Vaši objednávku vyřídíme s maximálním úsilím. Je to pro nás výzva a závazek. Z výše uvedeného také vyplývá naše potřeba mít objednávky minimálně týden před plánovaným závozem.

Jak tedy na to:

  1. - Registrace na našich stránkách (díky ní máte možnost dostávat různé sezonní a jiné netradiční nabídky, zajímavé informace, recepty).
  2. - Objednání zboží.
  3. - Výběr dopravy (dodání na adresu, vyzvednutí na prodejně nebo zaslání poštou)
  4. - Do poznámky v objednávce nám prosím napište datum, čas a adresu pro doručení, s tolerancí kdy Vás zastihneme, a telefon, pokud by se vyskytly problémy.
  5. - Dodání včetně termínu Vám bude potvrzeno a případně Vám budou zodpovězeny i dotazy.
  6. - Objednávka je takto uzavřena, zboží Vám bude v termínu doručeno.
  7. - Změna objednávky po termínu není možná.

Vzhledem k povaze zboží nemusí být vše stále k dispozici, jak je uvedeno na začátku. Samozřejmě Vám potvrdíme pouze to zboží, které jsem schopni v termínu dodat.

V každém případě nás zajímá VÁŠ názor nebo postřeh ohledně zlepšení stránek, rozšíření sortimentu, tipů na dodavatele či receptů, které se Vám osvědčily. Pokud to bude v našich silách a možnostech, budeme to řešit. Každopádně jsme jen lidi a doufáme, že nám prominete občas nějakou drobnou chybičku nebo jiný názor na věc.
 

Veškeré zboží lze v rámci rozvozu objednat do obcí vyznačených na mapě. Samozřejmě i do těch menších, které jsou po cestě, v okolí, nebo se do mapy nevešly.

Jakékoli další možnosti dodání Vám rádi sdělíme. pokud to bude v našich silách, dojedeme až k Vám!

minimapa rozvozu