Nakupujte kvalitní potraviny

O kvalitních potravinách se v současné době mluví víc než kdy dřív. Není divu, supermarkety nabízejí potraviny, v jejichž souvislosti se o kvalitě často hovořit nedá. Jídlo je plné chemických látek, průmyslových směsí a neplnohodnotných náhražek. Výsledné zboží pak sice nakoupíte za pár korun, ale rozhodně si na něm nepochutnáte.

Připomeňte si, jak chutná opravdové jídlo. Jídlo vyrobené z kvalitních surovin a bez chemie. Uzeniny, které skutečně obsahují maso a netvoří je z velké části voda, pečivo vyrobené z pravého žitného kvásku, džemy obsahující více než padesátiprocentní podíl ovoce. S něčím takovým se ve velkých obchodních řetězcích setkáte jen zřídka.

Proti tomu my podporujeme výrobce českých potravin, farmáře a provozovatele ekologického zemědělství. Proč jíst potraviny ze všech koutů světa, když máme často k dispozici ty od nás, z České republiky?

Máte na výběr. Tak vybírejte správně. Vybírejte potraviny, na kterých si nejen pochutnáte, ale taky dodáte tělu dostatečné množství energie.

Čtěte si složení výrobků, navštěvujte farmářské trhy a lokální zelináře a nakupujte u Farmářky z Ráje. Poctivé potraviny vám rádi dovezeme až k vašim dveřím.