Ovocný sirup - lesní směs 700ml

Ovocný sirup - lesní směs
Dostupnost: 
do týdne
Cena:140 Kč

Ovocný sirup je vyráběn tzv. metodou za studena. Je to z důvodů že sirup si tím zachovává čerstvou příchuť a více hodnotných látek, které jsou obsaženy v surovinách z kterých je vyroben.

Sirup z lesního ovoce můžeme používat tradičně ke slazení nápojů smíchanými s vodou (studené) nebo použít jako zajímavé sladidlo do čaje. Dále sirup můžeme použít na palačinky lívance koblihy, zmrzliny, dezerty. Sirup je výborný pro přípravu míchaných nealkoholických i alkoholických nápojů a koktejlů. Míchané nápoje raději slaťe sirupem místo cukru, který se špatně rozpouští a nápoje kalí. Nápoje jsou jemnější, chutnější a mají lepší konzistenci. Kdo rád mlsá, má zde skvělou alternativu jen tak na lžičku.

Maliny obsahují barvivo, které patří mezi nejsilnější antioxidanty. Plody, šťáva a další výrobky z nich jsou zejména pro obsah antioxidantů cenné při horečnatých a zánětlivých onemocněních (zánět průdušek, revma), jsou doporučovány u Alzheimerovy choroby. Borůvky jsou přímo elixírem zdraví, protože jsou jedním z nejlepších přírodních antioxidantů, obsahují třísloviny mají vysoký obsah železa a mnoho dalších bioaktivních látek. Tento koktejl, který nám příroda namíchala slouží jako ochranný štít před viry a bakteriemi a pomáhá nám posilovat imunitu. Ostružiny jsou skvělým zdrojem vitaminu C, látky nezbytné pro naše zdraví, silnou imunitu a detoxikaci organismu. Dále jsou velmi bohaté na karoteny, silné antioxidanty, které nás zbavují volných radikálů, regenerují sliznice a dodávají zdravou barvu naší pleti. Červený rybíz obsahuje velké množství vitamínů C a A, které ovlivňují náš imunitní systém. Dále obsahuje niacin (vitamín B3), kyseliny pantotenovou, karoteny, železo, hořčík, draslík a mangan. Červený rybíz má protizánětlivé účiny a doporučuje se při hořečnatých a cévních onemocněních. Černý rybíz obsahuje vysoké množství vitamínu C a jiných antioxidantů. Ze všech bobulových plodů má nejvyšší podíl ovocných kyselin a ty aktivují látkovou výměnu. Rybízová šťáva odbourává jedy a upevní vaše zdraví a ochrání vaši imunitu.

složení:

Malina, ostružina, borůvka, černý a červený rybíz, přírodní cukr, kyselina citrónová, voda.

Ručně a šetrně vyráběný jahodovo-malinový sirup s jitrocelem je bez chemických konzervantů, aromat, lepku, laktózy, ořechů a GMO.

cena za 700ml