Rajčatové pesto 150g

Rajčatové pesto
Dostupnost: 
do týdne
Cena:105 Kč

Ideální je na topinky, jednohubky, bruschetty nebo k naplnění toustů. V teplé kuchyni může být použito do zeleninových polévek, těstovin, rýže, ale též při nakládání masa na grilování (zapečení).
Rajčata mají protirakovinné účinky, protože obsahují důležité antioxidanty, které chrání organismus před škodlivými volnými radikály. Podporují látkovou výměnu, pomáhají při tvorbě zdravé kůže, stavbě nových vaziv, posilují sliznice v celém těle. Proto jsou právem označovány za elixír mládí. Sušená rajčata jsou v Bio kvalitě jemně solená.
Složení produktu:
Sušená rajčata, vlašské ořechy, slunečnicový olej, olivový extra panenský olej, směs bylin, mořská sůl, umeocet, (Umeocet je vyráběn ze švestek umeboshi. Je to zcela přírodní produkt, který neobsahuje žádné chemické přísady ani barviva. Je stejné kvality jako ocet vinný či jablečný. Chuť je slano-kyselá a příjemně osvěží zejména v letním období.Podporuje trávení a eliminuje únavu.)
Ručně a šetrně vyráběné pesto ze sušených rajčat, rajčata nejsou sířená, jsou bez chemických konzervantů, aromat, lepku a GMO.

cena za 150g