Šmakoun - štíhlé nudle 270g

Šmakoun - štíhlé nudle 270g
Dostupnost: 
ihned
Cena:69 Kč

Štíhlé nudle jsou novou a doslova převratnou podobou bílkovinné potraviny šmakoun – smacker. Otevírají totiž další možnosti použití šmakouna jako přílohové potraviny a to i na sladko. Štíhlé nudle jsou šmakoun svým složením – tedy s vysokým obsahem bílkoviny, minimem tuku a sacharidů, s nízkou energetickou hodnotou a nízkým glykemickým indexem . A použití – nové a široké …

Složení: šmakoun štíhlé nudle obsahují vaječný bílek , vodu, bramborový škrob. Neobsahují lepek. Výživové hodnoty jsou uvedeny níže.

Použití: štíhlé nudle otevírají celou novou oblast použití racionální potraviny šmakoun jako potraviny přílohové – najdou tedy uplatnění jako klasické „těstoviny“ například v oblíbené italské kuchyni (jako špagety s různými omáčkami, zapékané se sýrem apod). Samozřejmě velice zajímavé jsou štíhlé nudle jako základ „těstovinových“ salátů v kombinaci se zeleninou, sýrem apod. Nesmíme zapomenout na již klasickém použití pro vylepšení polévek (vývarů) a velice doporučujeme věnovat pozornost úpravě štíhlých nudlí „na sladko“ tradičně s mákem a cukrem nebo i netradičně se sušeným ovocem (např. datle podušené na másle) sypaným praženými ořechy – viz sekce Recepty. Odmítá vaše dítě maso ale má rádo sladké – pak touto cestou dokážete dodat požadované a kvalitní bílkoviny. Vzhledem k absenci lepku jsou štíhlé nudle vhodné pro bezlepkovou dietu.

Samotná úprava štíhlých nudlí je velice jednoduchá a rychlá – jsou již tepelně opracované, stačí je krátce (2 min) prohřát v mikrovlnce nebo na pánvi či jen propláchnout horkou vodou.

 

cena balení 270g