Sušená rajčata v olivovém oleji s vlašskými ořechy 180g

Sušená rajčata v olivovém oleji s vlašskými ořechy  180g
Dostupnost: 
do týdne
Cena:90 Kč

Naše sušená a ručně zpracovaná rajčata jsou ideální pro milovníky intenzivní chuti rajčat a všeobecně kvalitních surovin do své kuchyně. Lahodná, nesolená a provoněná bylinkami jsou naložena v kvalitním panenském olivovém oleji a jako delikatesa pro znalce jsou naloženy i vlašské ořechy. Ty jsou pak samy o sobě po delší době macerování ozdobou každého pokrmu z rýže či těstovin. Mouhou být i lehce orestována a pak použita i v salátech. Naložení v olivovém oleji je vzpomínkou všem, kteří kdy ochutnali tuto chuť středomoří a kteří dávají přednost olivovému oleji všeobecně. Chuť rajčat rozhodně nezanikne, myslíme i na to, aby olej nebyl příliš výrazný a výslednou chuť a vůni rajčat příliš neovlivněnil. Je tak ovšem vhodnější pro tepelné zpracování zejména při smažení, pečení a grilování.

Použití ve studené tak i teplé kuchyni. S rýží, těstovinami nebo pod maso jsou dokonce chuťově výraznější než čerstvá rajčata. Dále pak do salátů, k sýrům nebo jen tak na rozpečenou a křupavou bagetku.

Sušená rajčata si ponechávají své hodnoty a proto jsou velmi chutným a zdravým doplňkem v naší kuchyni. Je známo, že jsou zásobárnou vitamínů, antioxidantů, lykopenů, karotenu, obsahují kyselinu listovou, zinek a vlákninu.

složení:
Sušená rajčata, olivový panenský olej, bazalka a rozmarýn, vlašské ořechy.

Ručně vyráběný produkt bez použití chemických konzervantů, aromat, lepku, laktózy a GMO.

cena za 180g