Y&B bělící prášek PUER 1kg

Y&B bělící prášek PUER 1kg
Dostupnost: 
do týdne
Cena:152 Kč

Při praní bílého prádla s mýdlovými ořechy doporučujeme použití přípravku PUER, neboť ořechy neobsahují chemické bělící látky jako běžné prášky na praní (proto jsou také šetrné k barevnému prádlu). PUER je soda obohacená o kyslík. Použitím se rozkládá na vodu, kyslík a uhličitan sodný. Je zcela biologicky odbouratelný, a je proto ekologickou alternativou bělících přípravků na bázi chlóru. Navíc má také účinky antimikrobiální.

· Bělí bílé prádlo, zabraňuje jeho šednutí

· Rozjasňuje zašlou bílou barvu

· Má antimikrobiální vlastnosti

· Odstraňuje organické skvrny ze stálobarevného prádla

· Neobsahuje optické zjasňovací látky ani chlór

· Při zahřátí se ve vodě rozkládá na sodu, vodu a kyslík

· Biologicky rozložitelný

Složení: Perkarbonát sodný (soda obohacená kyslíkem)

Návod k použití:

· Praní bílého prádla v pračce – přidejte 1-2 lžíce do zásobníku na prací prášek.

· Namáčení silně znečistěného prádla – rozpusťte 1-2 lžíce prášku v teplé vodě, prádlo nechte namočené nejlépe přes noc. Pak vodu vylejte a perte jako obvykle. Čím je voda teplejší, tím lepší účinek

· Čistění WC - do mísy nalejte konvici horké vody (ve studené vodě se prášek nerozpustí a nezaktivuje) a vsypte 1-2 lžíce prášku PUER. Nechte cca 10 minut rozpustit, potom štětkou mísu omyjte. Při usazeném vodním kameni nechte působit přes noc. Pro zvýšení čistícího účinku přidejte lžíci Odstraňovače vodního kamene YELLOW+BLUE nebo půl hrnku teplého octa.

· Čistění odtoků dřezu, umývadel a vany: Do odtoku nasypte 1-2 lžíce prášku PUER a zalejte hrnkem teplého octa. Ocet s práškem vytvoří pěnu a rozpustí mastné usazeniny. Nechte chvíli působit a potom zalejte teplou vodou.

· Vhodný také k čistění silně znečistěných van a umyvadel a k likvidaci koupelnových plísní.

PUER je účinný při teplotách 40°C a vyšších.

cena za 1kg